Biz Kimiz?


Hayallerinizin ötesinde dillere destan düğün, nişan ve kına hizmetleri vermek için yola çıktık..


İpek Wedding Balo Davet Ve Toplantı Salonları 18 yıllık tecrübesiyle; 700 kişilik Gold Düğün ve 350 kişilik Turkuaz Kına salonlarıyla Avcılar Merkezde E-5 kenarında düğün, nişan, kına, sünnet, mevlüt, iş yemekleri, özel geceler, davet, balo ve toplantılarınızda; sizlere geniş olanaklar ve zengin mutfak alternatifleri sunuyor. En mutlu gününüzde siz hayal edin, biz hayallerinizi gerçeklestirelim. Salonumuz AVCILAR E- 5 Kavşağı güzergahında olup Metrobüs durağına 5 dk yürüme mesafesinde ve tüm toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşım sağlayacağınız lokasyonda bulunmaktadır.

Düğün, Kına , Bekarlığa Veda Partileri, Nişan, Sünnet, Mevlid, İş Yemekleri,Yıl Sonu Baloları, Dernek Toplantıları, Özel Konferans ve Baby Shower gibi tüm özel organizasyonlarınıza profesyonel ekibimiz ile 1998'den beri Sefaköy de başlayıp, Avcılar da İstanbul 'un ''Kalbinde'' sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak kusursuz ''Hizmet'' anlayışı İpek Wedding Balo Davet Toplantı Salonları Gold Ve Turkuaz Salonlarıyla sizleri beklemektedir.Romantik atmosferi, şık ve biokadar sade konseptiyle ''Adınıza'' düşündüğümüz kusursuz detayları, Teknik alt yapısı, kişiye ve davete özel zengin menü çeşitleri,dinamik kadrosu ile İpek Wedding kalitesiyle en önemli gününüzü tüm koordinasyonu sağlayarak, tüm ''Gece'' sizin yanınızda oluyor ve unutulmaz kılıyoruz...

Hayatınızın en ''Özel Gecesi'' ''İyi ki''lerle dolsun isterseniz yanınızdayız. Sektördeki 20 yıllık tecrübemizle, yüreğinizin masalını gerçeğe dönüştürmek için, size özel hazırlanan programımızla, ''Bekarlığa Veda'' Gecenizi unutulmaz kılmak için deneyimli ekibimizle buradayız .


İPEK WEDDING DÜĞÜN SALONLARI

Yıllardır Hayallerinizi Masallara Dönüştürüyoruz..


Profesyonel ekibimiz ile birlikte yılların vermiş olduğu tecrübelerle düşlediğiniz, hayal ettiğiniz ve istediğiniz düğünlerinizi, nişanınızı, kına gecenizi fazlası ile gerçekleştiriyoruz..

Yapmış Olduğumuz

250

Düğün


Yapmış Olduğumuz

400

Nişan


Yapmış Olduğumuz

185

Kına Gecesi


Yapmış Olduğumuz

65

Sünnet Düğünü


Yapmış Olduğumuz

125

Bayi Toplantısı